top of page

Biz Gavvoleyiz

İnteraktif eğlenceyi telefonlarınıza getirerek, mobil oyun anlayışınızı kökten değiştiriyoruz.

oyun çizim

2023 yılında KKTC'de kurulan, oyun oynama ve kodlama konusunda uzman ekibimiz ile, hayalinizdeki oyunları tahmin ediyoruz ve üretiyoruz. Çünkü bizlerde mobil oyun oynamayı çok seviyoruz ve sizlerin de neleri sevebileceğini anlayabiliyoruz.

Küçük ama etkili kadromuz ile, eğlenceyi vaad ediyor ve sizleri de oyunlarımıza davet ediyoruz. Bize güvenin ve bu zamana kadar hiç yaşamadığınız mobil oyun keyfini, oyunlarımız ile dibine kadar yaşayın.

Her ay portfolyomuza eklediğimiz oyunlarımız ile, her zevkten mobil oyuncu kitlesine hitap etmeyi hedefliyor ve bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Mevcut oyunlarımızı da göz ardı etmiyor ve sürekli güncelleyerek, daha keyifli ve her zaman dinamik oyunlar haline getiriyoruz.

3d çizim

Bizi Biz Yapanlar

Başarı

Mobil oyun konusunda, siz değerli kullanıcılarımızın isteklerini anlıyor, biliyor ve hayata geçiriyoruz. Sizler tarafından tercih edilen oyun şirketi oluyoruz.

Yaratıcılık

Biz sürekli okuyor ve araştırıyoruz. Özellikle fantastik ve bilim kurgu şeyler çok ilgimizi çekiyor ve bu ilgimizi oyunlarımıza yansıtıyoruz.

Topluluk

Biz küçük ama etkili bir grubuz. Hepimiz ne yaptığımızı biliyor ve konumuzda uzmanız. Bu sebeple, iş ekibi olarak hepimiz üretiyor, geliştiriyor ve birbirimize destek oluyoruz. Böylece her geçen gün büyüyor ve ilerliyoruz.

Kurucularımız

Ofislerimiz

Oyun Stüdyomuz

Yaratıcılık isteyen işlerde, sanatçıyı rahat bırakmak gerektiğine inanıyoruz. O yüzden her yer bizim stüdyomuz. İsteyenin evi, isteyenin ofisi, isteyenin de evinin yanındaki bahçe onun bir stüdyosu olabilir. Kısacası, bizim ekibimiz her yerdedir ve her yer bizim stüdyomuzdur.

mobil oyun maskot

Sizinle Çalışmak İstiyoruz

Mobil oyun sektöründe var olmak ve bu sektöre gönül vermiş herkese kapımız açıktır ve beraber çalışmayı çok isteriz.

bottom of page